Ceník fotografických prací

Ceník

Boudoir, portréty, těhotenské focení, newborn

Focení probíhá ve vybaveném prostorném atelieru, zařízeném nejen pro portrétní, těhotenskou a newborn fotografii, ale i pro něžné focení ve stylu boudoir. Můžeme využít množství přehozů, polštářků, plédů a rekvizit na focení. V atelieru je oddělená část pro zkrášlování a strojení. K dispozici jsou zde lodičky na vysokém podpatku, bižuterie, masky přes oči, boa, korzety, krajkové šaty a další. Při focení newborn můžete využít prostor pro přebalení i nakrmení.

Fotografie si sami vybíráte ze zaslaných náhledů. Vybrané fotografie retušuji (precizní beauty retuš pleti, barevné sladění pokožky, lze lehce „někde něco přidat, někde něco ubrat“, zjemnit případné vrásky apod. ... ale vždy tak, aby vše vypadalo přirozeně ).

K tomuto typu focení je velmi vhodné využít služby vizážistky, kterou mohu na domluvený termín zajistit.

Vyretušované fotografie v barevném i černobílém provedení zasílám přes Úschovnu, popř. předávám na USBflash disku 4GB za příplatek 100,- Kč. 

Základní balíček:

10 ks fotografií: 2 500 Kč
fotografie nad tento počet: 220 Kč/ks

Malý balíček:

5 ks fotografií: 1 500 Kč
fotografie nad tento počet: 250 Kč/ks

Cena za vizážistku: 1.000 Kč/1 osoba

Rodinná fotografie, Lifestyle

Focení určené pro rodiny s dětmi. V ceně je zahrnuto focení v plně vybaveném atelieru s velkým výběrem různých rekvizit i hraček pro menší děti, popřípadě v exterieru (nejčastěji v Tyršových sadech a na starém městě). Lifestyle focení probíhá u vás doma v domácím prostředí.

Fotografie si sami vybíráte ze zaslaných náhledů. Vybrané fotografie retušuji (základní retuš pleti – pupínky, jizvy apod., retuš pozadí, tonální úprava apod.). Vyretušované fotografie v barevném i černobílém provedení zasílám přes Úschovnu, popř. předávám na USBflash disku 4GB za příplatek 100,- Kč.

Výraznější úpravy, retuše či montáže jsou možné po domluvě za příplatek (grafické práce 400,-Kč/hod.).

Cena:

10 ks fotografií: 2 000 Kč/ks
fotografie nad tento počet: 180 Kč/ks

Svatební fotografie

Ceník svatební fotografie zasílám na požádání. Napište mi prosím datum a místo Vaší svatby a předběžný rozsah focení o jaký byste měli zájem. Ráda Vám obratem odpovím.

Proměny

Cena zahrnuje úpravu účesu včetně změny střihu, líčení a fotografování. Zdokumentujeme průběh Vaší proměny a poté následuje focení ve vybaveném profesionálním fotoateliéru. U fotografií je v ceně i profesionální retuš. Pokud byste měly zájem o kadeřnické služby nad rámec poskytovaný v tomto balíčku  (např. barvení, trvalá apod.), lze samozřejmě tyto služby za příplatek přiobjednat. Abychom pro vás měly dostatek času a mohly se vám plně věnovat, uveďte prosím při zamlouvání termínu, zda máte zájem i o rozšířené kadeřnické služby či nikoliv.

Ceník dle rozsahu ateliérového focení (vizáž dle odstavce výše):

Varianta A:
fotografie před proměnou, dokument během proměny a 3 ateliérové fotografie po proměně
cena: 2 000 Kč

Varianta B:
fotografie před proměnou, dokument během proměny a 5 ateliérových fotografií po proměně (možnost změny oblečení, rekvizit a fotografické pozadí)
cena: 2 500 Kč

Focení o víkendu (kromě svatebního focení) - příplatek 30% z celkové částky.